Brodziki prysznicowe

Brodzik jest istotnym elementem w przypadku łazienki z prysznicem. Dobrze dopasowany do kabiny prysznicowej zapewni szczelność tworząc z nią integralną całość.

Rodzaje i sposoby montowania. Brodziki prysznicowe głębokie

Klasycznym wyborem są brodziki głębokie. Mogą dodatkowo służyć jako wanna dla dzieci lub miejsce, gdzie można zrobić pranie. Montowane są na płasko lub na nóżkach. Większość brodzików mają antypoślizgowe żłobienia, co zwiększa bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Powierzchnie prysznicowe

Inną opcją są powierzchnie prysznicowe. Są to bardzo cienkie i niskie brodziki, których powierzchnie są łatwe do utrzymania w czystości.

Brodziki podpłytkowe

Brodziki podpłytkowe są nowatorskim rozwiązaniem. Nadają kabinie prysznicowej niezwykłej lekkości. Specjalnie wyprofilowanie podłogi z zachowaniem spadku w kierunku odpływu to praktyczne rozwiązanie.

Materiały z jakich są wykonane. Akrylowe i konglomerat

Najbardziej popularnym materiałem do produkcji brodzików jest akryl. Jest lekki i dostępny w szerokiej gamie rozmiarów i kształtów. Alternatywą jest konglomerat. Imituje naturalne materiały, będąc od nich bardziej odporny. Wybór brodzików jest ogromny. Ważnym wyborem są oczywiście kabiny prysznicowe.

Accessibility Toolbar