Grzejniki

Grzejnik łazienkowy to element wyposażenia łazienki łączący w sobie dwie funkcje: użytkową i estetyczną. Przed wyborem grzejnika warto przeanalizować wszystkie opcje i znaleźć produkt, który zapewni odpowiednią temperaturę w łazience, ale też zaspokoi potrzeby wizualne.

Planując zakup grzejnika do łazienki istotne jest, aby ustalić zapotrzebowanie pomieszczenia na ciepło. Przy wyborze idealnie pasującego produktu należy wziąć miejsce jego instalacji, jak:

– lokalizacja budynku w poszczególnym rejonie Polski

– usytuowanie i warunki wietrzne

– temperatura wody grzewczej

– rodzaj kondygnacji

– umieszczenie grzejnika i ewentualna zabudowa

Grzejniki łazienkowe różne rodzaje: dekoracyjne, standardowe, chromowane,

Współpracujemy z renomowaną, sprawdzoną firmę Radeco.

Wpływ na wybór grzejnika ma również sposób podłączenia go do instalacji. Wyróżniamy połączenie dolne i boczne. Ma to olbrzymie znaczenie, gdyż nie wszystkie grzejniki można podłączyć w pożądany przez nas sposób.

Jeżeli chodzi o wygląd grzejników wybór jest ogromny. W zależności od preferencji dostępne są grzejniki dekoracyjne, standardowe, chromowane, miedziane, grzejniki aluminiowe i płytowe. W przypadku, gdy zależy nam na oryginalnym wyglądzie, który nada charakteru łazience idealnym rozwiązaniem będą grzejniki dekoracyjne.

Lustra łazienkowe – bardzo duży wybór, doskonała jakość

Dla fanów klasycznych rozwiązań, poszukujących grzejnika, który perfekcyjnie wkomponuje się we wnętrze łazienki, najlepsze będą standardowe produkty. Chromowane grzejniki świetnie nadają się do industrialnych wnętrz, dla osób ceniących nowoczesność i minimalizm.

Dużą popularnością cieszą się też grzejniki płytowe, które pasują do większości łazienkowych aranżacji. W przypadku, gdy stawiamy na trwałość i odporność materiału, najlepiej będzie wybrać coś spośród grzejników miedzianych lub ze stali nierdzewnej.

Wanny – prostokątne, asymetryczne, wolnostojące, z prysznicem

Różnorodność produktów pozwala znaleźć grzejnik idealnie dopasowany do potrzeb.

Projektowanie łazienek w Stargardzie

Accessibility Toolbar