Meble łazienkowe

Meble łazienkowe są ważnym elementem każdej łazienki. Istotne, aby były praktyczne i funkcjonalne. Wybór w dużej mierze zależy od wielkości pomieszczenia. Ważne, aby meble nie utrudniały funkcjonowania. Rola mebli w łazience jest taka, aby wkomponowały się w aranżacje wnętrza i spełniały swoje zadanie.

meble łazienkowe

Meble do łazienki. Szafki stojące czy wiszące

Oferujemy klasyczne szafki stojące, charakteryzujące się dużą pojemnością i łatwym montażem. Dodatkowym atutem jest możliwość zmiany jej ustawienia w przestrzeni łazienki. Szafki wiszące znajdują coraz więcej zwolenników. To nowoczesne rozwiązanie jest pożądane szczególnie w małych pomieszczeniach. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów i kształtów szafki wiszące. Można je wpasować w najbardziej niedostępne miejsca.

meble do łazienki stargard

Szafki pod umywalki. Meble łazienkowe

W ofercie dostępne są szafki w komplecie z umywalką. Jest to wygodne rozwiązanie. Taki mebel rozmiarami i estetyką idealnie pasuje do umywalki. Półki łazienkowe zapewniają swobodny dostęp do przedmiotów codziennego użytku. Gdy mamy większą powierzchnię do aranżacji możemy wybrać komody łazienkowe. Inną opcją są słupki lub półsłupki. Są użyteczne bo wypełnią wolną przestrzeń. Ważne jest, aby nie przeładować łazienki meblami. Interesującą opcją jest zaprojektowanie łazienki przez projektanta. Dzięki temu pomieszczenie będzie praktyczne, wygodne i z klasą.

szafki wiszące do łazienki stargard

Ważnym elementem w łazience są także płytki łazienkowe. Dzięki nim łazienka nabiera osobistego i niepowtarzalnego charakteru.

Wśród firm godnych polecenia, które promujemy w naszym sklepie są:

  • ORISTO – polska firma, produkująca meble o wyjątkowym designie i jakości.
  • ROCA – światowy gigant w branży wyposażenie łazienek, ma w swojej ofercie oprócz mebli, ma takie produkty jak: ceramika, meble, wanny, wc, bidety, lustra
  • ELITA – polska firma, produkujące użyteczne, ładne i dobre jakościowo meble
  • DEFRA
  • RAVAK
  • KOŁO

Nowości!!! Bliskie spotkanie z nowymi kolekcjami. Meble Stargard 2019