Płytki łazienkowe, ceramiczne kafelki podłogowe

Wybór płytek łazienkowych to wbrew pozorom dość poważne zadanie. Warunki panujące w łazience wymagają modeli o odpowiednich cechach użytkowych. Istotne parametry techniczne przy wyborze płytek łazienkowych to: współczynnik nasiąkliwości. Drugim parametrem jest stopień ścieralności. Ostatnim właściwości antypoślizgowe. Te ostatnie są szczególnie ważne przy płytkach podłogowych. Płytki łazienkowe Stargard można podzielić na różne grupy.

płytki łazienkowe

Płytki łazienkowe i ich rodzaje

Wyróżniamy trzy rodzaje płytek ceramicznych: glazurę, gres i terakotę. Dodatkowo mogą być one szkliwione, co zwiększa ich atrakcyjność. Z drugiej strony zmniejsza odporność na uszkodzenia i zwiększa poślizg. Szeroki asortyment najlepiej rozwiąże wątpliwości które wybrać. Doradca w sklepie w Stargardzie pomoże wybrać pod kątem zarówno parametrów technicznych jak i aranżacyjnych.

płytki do łazienki

Glazura. Terakota. Wielkość i kolor płytek ceramicznych

Biorąc pod uwagę walory estetyczne najważniejsza jest barwa i rozmiar płytek. Przy wyborze dobrze jest się kierować wielkością łazienki. Warto wziąć pod uwagę rodzaj mebli łazienkowych oraz stylu wnętrza.

Kolor, wielkość i sposób ułożenia płytek może optycznie powiększyć małe pomieszczenia, a dużym nadać wyjątkowego charakteru. Warto przed zakupem płytek przygotować projekt całej łazienki. Ułatwi to późniejszą pracę. Pozwoli także uniknąć przykrych niespodzianek. Wśród naszych dostawców jest wiele renomowanych firm.

glazura terakota płytki ceramiczne

Płytki łazienkowe w Stargardzie

Planując aranżacje naszych domów i mieszkań, nie można zapomnieć o jednym z nie mniej ważnych pomieszczeń – łazience. Chociaż może nie przebywamy w niej tak często, jak chociażby w salonie czy sypialni, to jednak pewnie niejedna osoba zgodzi się, że o wiele lepiej jest brać prysznic lub kąpiel w ładnym, zadbanym otoczeniu. W naszym sklepie dostępne są wyjątkowe, oryginalne, a przede wszystkim designerskie płytki, które mogą stać się już teraz elementem zaplanowanej przez Ciebie aranżacji. Poznaj nasz szeroki asortyment.

Płytki łazienkowe – sklep w Stargardzie

Zdecyduj się na odwiedziny naszego sklepu w Stargardzie, gdzie zajmujemy się sprzedażą wysokiej klasy płytek do łazienek urządzonych zarówno klasycznie, jak i nowocześnie. Oferujemy przy tym jedynie wysokiej klasy artykuły, takie które nie tylko świetnie się prezentują, ale posiadają jeszcze wiele innych cech. Nasze produkty są bowiem odporne na działanie wilgoci, co jest istotne, szczególnie kiedy wykorzystujesz je do aranżacji pomieszczeń narażonych na podwyższony poziom tego czynnika.

Zaskakujące realizacje dzięki artykułom z naszego sklepu

Proponujemy szeroki wybór płytek łazienkowych – dostępne są one nie tylko w różnych odmianach kolorystycznych, wzorach, ale także w wielu rozmiarach! Wybierz takie, które świetnie będą pasować do zaplanowanej aranżacji i już wkrótce będziesz mógł się cieszyć wyjątkowym wnętrzem swojego domu i mieszkania. Dostępne w naszym sklepie ze Stargardu produkty to świetny wybór również do gustownej ozdoby kuchni!

Eleganckie łazienki dzięki płytkom ze sklepu w Stargardzie

Marzysz o gustownym wyposażeniu swojego domu? Nie czekaj dłużej, tylko już teraz zdecyduj się na odwiedziny naszego sklepu, jaki prowadzimy w Stargardzie. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania, które z całą pewnością sprawdzą się w Twoim wnętrzu. Przestrzeń z naszymi produktami prezentuje się gustownie. Jesteśmy w stanie zaproponować nieoczywiste, nieszablonowe projekty, dzięki którym z całą pewnością wywołasz zachwyt oraz podziw wśród gości.

Accessibility Toolbar