Umywalki

Najważniejszą cechą dobrej umywalki jest jej funkcjonalność. Istotne jest, aby dopasować ją odpowiednio, zgodnie z naszymi potrzebami i możliwościami pomieszczenia. Można powiedzieć, że umywalki to temat morze. Oto szczegóły.

Ścienne, nablatowe, podblatowe, meblowe, wpuszczane w blat

umywalki

Współpracujemy z renomowanymi firmami:

  • Roca
  • Laufen
  • Grohe
  • Deante
  • Ravak
  • Koło

Bidety – duży wybór, bidety z deską, bidety wiszące

Muszle – każdy rodzaj, nowości, wc kompakt, wc podwieszane

Oferujemy duży wybór asortymentu, dzięki współpracy z różnymi producentami. Umywalki możemy podzielić według sposobu montażu, kształtu, oraz materiału z jakiego są wykonane. Ze względu na sposób montażu wyróżniamy umywalki ścienne, nablatowe, podblatowe, meblowe, wolnostojące, umywalki wpuszczane w blat.

umywalki łazienkowe

Umywalki łazienkowe i ich kształty

Umywalki montowane na blacie wyeksponują misę umywalki, a wpuszczone w blat ukryją jej armaturę. Interesującym rozwiązaniem są umywalki meblowe, które są niezwykle funkcjonalne. Warto wiedzieć, że oferujemy również meble łazienkowe.

Kwadratowe. Umywalki okrągłe, prostokątne, asymetryczne

Biorąc pod uwagę kształt najpopularniejsze są umywalki okrągłe, półokrągłe, prostokątne, kwadratowe, asymetryczne.

Trendy i umywalki w Stargardzie

Obecnie rynek charakteryzuje się dużą elastycznością pod tym kątem. Kształt i wielkość umywalki jest dopasowany do potrzeb klienta. Wybór tworzywa do wykonania umywalki uzależniony od preferencji. Największą popularnością cieszą się wyroby ceramiczne.

Coraz chętniej wybierane są umywalki z tworzyw sztucznych. Charakteryzują się większą trwałością i ciekawą stylistyką.

Jeśli chcesz cieszyć się gustownym, doskonale urządzonym wnętrzem łazienki, koniecznie zwróć uwagę na każdy jej element. W związku z tym, że często pomieszczenie to pełni funkcje raczej funkcjonalne niż ozdobne, to koniecznie trzeba zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego wyposażenia, takiego które łączy w sobie użyteczność z precyzyjnym i atrakcyjnym designem. Jednym z elementów tego wyposażenia są umywalki, które dostarczamy w naszym stacjonarnym sklepie w Stargardzie. Zapraszamy do poznania naszych wyjątkowych produktów.

Różne rodzaje umywalek z naszego stargardzkiego sklepu

Ścienne, nablatowe, podblatowe, meblowe, wpuszczane – te i wiele rodzajów umywalek czeka na Ciebie w naszym sklepie. Zapraszamy do Stargardu, gdzie znajduje się bogaty wybór wyposażenia do łazienek. Szeroki przekrój oferowanych produktów obejmuje nie tylko ich wiele rodzajów, ale także kształtów, kolorów czy wzorów. Dzięki temu z całą pewnością znajdziesz taką umywalkę, która będzie idealnie pasowała zarówno do Twoich upodobań, jak i rozwiązań aranżacyjnych, jakie znajdą się w Twojej łazience.

Wyposażenie łazienki – bogaty wybór materiałów

Nie mniejsze znaczenie ma także poznanie materiałów, z jakich wykonano wyposażenie do łazienki. W naszym sklepie proponujemy wysokiej klasy produkty wykonane między innymi z klasycznej białej ceramiki, a także umywalki mineralne, wykonane z mocnych, wytrzymałych, a zarazem doskonale wyglądających kamieni i żywic. Poznaj całość naszej oferty – odwiedź nasz sklep w Stargardzie, z wyposażeniem do łazienki.

Ciesz się spójną i piękną łazienką

Jeśli marzysz o dopracowanym wnętrzu, a zarazem projekcie dopiętym na ostatni guzik, koniecznie zgłoś się do naszej firmy. Prowadzimy bowiem nie tylko sprzedaż wyposażenia do łazienek, ale także wykonujemy plan aranżacji wnętrza. Naszym atutem jest to, że nie trzeba długo szukać potrzebnych materiałów i wyposażenia – wszystko znajdziesz u nas! Dzięki temu już wkrótce możesz cieszyć się doskonale dopracowanym, eleganckim urządzeniem łazienki.

Accessibility Toolbar